Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Tito Konsantre Osmanlı İksiri Aroması Kullanıcı Yorumları

Tito Konsantre Osmanlı İksiri Aroması Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Tito Konsantre Osmanlı İksiri Aroması
 • Kullanım Alanları : Diyet
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Tito Konsantre Osmanlı İksiri Aroması 10 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Tito
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 892
 • Tito Konsantre Osmanlı İksiri Aroması Yorum Yapmak için Tıklayın

  Tito Konsantre Osmanlı İksiri Aroması ürünü diyet ürünleri ana kategorisinde diyet aroması olarak sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Tito Konsantre Osmanlı İksiri Aroması ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Tito Konsantre Osmanlı İksiri Aroması Kaynak Açıklama Metni

  Kullanım Oranı: Tito konsantre aromalar yüksek konsantre ürünler olduğundan, başlangıç olarak 1 ton bitmiş ürün için 1 litre Tito konsantre aroma ya da 1 kg bitmiş ürün için 1 ml Tito konsantre aroma kullanılması önerilmektedir. Ardından, bitmiş üründe istenilen konsantre aroma gücüne göre, bu miktar azaltılıp, arttırılabilir.

  Ürün Detayları: Ülkemizin önde gelen koku, aroma ve esans uzmanlarını barındıran Smart Koku Akademisi tarafından, sayısız arge denemesi, duyusal analiz ve sentez yapılarak üretilen Tito konsantre aromaları, sadece ülkemizden değil, dünyanın bir çok bölgesinden de yoğun talep görmektedir.

  Gıda (şekerleme, bisküvi, çikolata, gofret, dondurma, kuruyemiş, süt ürünleri, soslar, hazır yemek, konserve, unlu mamuller, sucuk, salam, sosis gibi fermente et ürünleri) ve içecek (meyve suları, meyve nektarları, sıcak çikolata, çay, kahve çeşitleri, milkshake, frozen çeşitleri, gazlı içecekler, toz içecekler, Türk kahvesi) sektörlerinde dünya çapında bir üne sahiptir. Tüm Tito hammadde ve katkı maddeleri ürünleri gibi, Tito konsantre aromaları da en büyük uluslararası belgelendirme kuruluşlarından kalite sertifikalarına sahiptir.

  Su bazlıdır.

  Tito aromaların, gıda ürünlerinde ve içeceklerde kullanımı:

  Öncelikle kullanacağınız ürün sıvı ya toz ise, bu forma uygun aromayı seçin. Yani toz gıda ürünleri için, Tito toz aromalar, sıvı gıda ürünleri için Tito sıvı aromalar kullanılmalıdır. Ardından, yine üreteceğiniz ürünün yağ bazlı, su bazlı olması durumuna göre, uygun Tito aroma seçilmelidir. Eğer dilenilen çeşit ve özellikte ürün yoksa, müşteri hizmetleri departmanımıza bilgi verebilir, özel ürün üretimi için talepte bulunabilirsiniz.

  Tito Konsantre Osmanlı İksiri Aroması Kullanıcı Yorumları - Diyet - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 25 Ekim 2018 25 Ekim 2018 — 14:39

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık