Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Yeni Mazda 6 Kullanıcı Yorumları

Yeni Mazda 6 Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Yeni Mazda 6
 • Kullanım Alanları : Otomobil
 • Ürün Yapısı : Mekanik
 • Ortalama Fiyat : Yeni Mazda 6
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Mazda
 • Kaynak : Mazda
 • Ürün Skoru : 640
 • Yeni Mazda 6 Yorum Yapmak için Tıklayın

  Yeni Mazda 6 ürünü otomobil ürünleri ana kategorisinde binek araçlar arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  Yeni Mazda 6 ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Yeni Mazda 6 Kaynak Açıklama Metni

  GÖRÜNDÜĞÜ KADAR ŞIK VE GÜÇLÜ

  Olağanüstü sürüşe, çarpıcı bir olgunluğa ve göze hitap eden bir görünüme sahip yeni Mazda6 sedan şehirde, iş yolculuklarında veya uzun yolda şık bir duruş sergiler. İçten dışa ustalıkla yaratılan, yeni nesil teknolojiye ve kaliteli KODO – Hareketin Ruhu Tasarımına sahip yeni Mazda6 sedan kalite ve zarafeti yeniden tanımlar. Deri, ahşap ve süet malzeme kullanılarak üretilmiş, gerçek konfor sağlayan havalandırmalı ön koltuklarda arkanıza yaslanın ve nefesleri kesen yeni insan odaklı iç donanımla rahatlayın.

  HER YOL­CU­LUK ÖZEL HİS­SETTİRİR

  Otomobilin ifadesi, dinamik yeni arka tasarımı ve alçak profiliyle, en yeni rengimiz Kristal Ateş Kırmızısı ile canlı bir biçimde ifade edilen saf şıklığı yansıtır. Tüm kontrolü size sunan en yeni i-ACTIVSENSE güvenlik sistemleriyle otomobil sürmek hiç olmadığı kadar rahat ve keyifli. En son Skyactiv Teknolojisi, ödün vermeksizin olağanüstü bir performans ve yakıt verimliliği sunar, otomobile aranızda Jinba Ittai bağlantı hissini yoğunlaştırır.

  İNSAN ODAKLI İÇ DONANIM

  Yeni Mazda6’nın her öğesi sürücü ve yolcuya mümkün olan en üst düzeyde konforu sunacak şekilde tasarlanmış ve titizlikle üretilmiştir. Kapılarda kullanılan saten krom kaplama ve iç donanımda kullanılan Japon Sen ahşap* gibi seçkin malzemeler lüks hissini ve davetkarlığını arttırır.

  TAV­İZ VER­MEY­EN PER­FORMANS VE VERİM­Lİ­LİK

  Sürüş deneyimini siz ve yolcularınız için çok daha keyifli bir hale getirmek amacıyla yeni Mazda6’nın sürüş dinamiklerini ve performansını kapsamlı olarak geliştirdik. En yeni Skyactiv motorlar sabit durumdan itibaren hareketi, hiçbir gecikme veya tereddüt olmaksızın, hassas kontrol becerisi de sunarak akıcı ve seri hale getiren teknolojilere sahiptir. Gürültüyü, titreşimi ve sertliği azaltmaya yönelik geliştirmelerle birlikte mükemmel G kuvveti, sürüşü her zamankinden daha güvenli ve daha keyifli hale getiriyor.

  Yeni Mazda 6

  Yeni Mazda 6 Kullanıcı Yorumları - Otomobil - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 25 Ocak 2020 25 Ocak 2020 — 11:53

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık