Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Braun 7561 Epilasyon Aleti Kullanıcı Yorumları

Braun 7561 Epilasyon Aleti Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Braun 7561 Epilasyon Aleti
 • Kullanım Alanları : Epilasyon Aleti
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Braun 7561 Epilasyon Aleti 330 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Braun
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 1020
 • Braun 7561 Epilasyon Aleti Yorum Yapmak için Tıklayın

  Braun 7561 Epilasyon Aleti ürünü elektronik ürünler ana kategorisinde epilasyon aletleri arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Braun 7561 Epilasyon Aleti ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Braun 7561 Epilasyon Aleti Kaynak Açıklama Metni

  Braun Silk-épil 7 bayan epilatör %100 su geçirmezdir. Sıcak suda rahatlatıcı bir epilasyon deneyimi ve ekstra konfor için duşta veya banyoda emin bir şekilde kullanabilirsiniz.

  Bir daha asla vücut tüylerinizin ağdanın yakalayabileceği kadar büyümelerini beklemeyin. Braun Close-Grip Teknolojisi, bir kum tanesi (0,5 mm) kadar kısa olan tüyleri bile alır. Aradaki günleri dert etmeyin, bir daha zahmet çekmeyin.

  Yüksek frekanslı masaj sistemi daha rahat bir deneyim için cildi uyarır. Döner başlık, ciltle daha iyi temas ve hatta daha nazik performans için, vücudunuzun her bir hattına uyum sağlar. Smartlight ekstra derin tüy alımı için en ince tüyleri bile ortaya çıkarır. Tıraş makinesi başlığı ve tıraş makinesi epilatörünüzü tam performanslı bir elektrikli tıraş makinesine dönüştürebilir.

  Braun Silk-épil’i sevmek için 7 neden

  1. Epilasyon ile 4 haftaya kadar süren anında pürüzsüz bir cilt elde edersiniz.
  2. Braun Silk-épil epilatörler ağdaya göre 4 kat daha kısa tüyleri alır (0,5 mm).
  3. Silk-epilatörler rahatsızlığı azaltmaya yardımcı ola bir masaj aksesuarına sahiptir. Düzenli olarak kullanıldığında epilasyon neredeyse acısız hale gelir.
  4. Epilasyon tüyün daha ince ve az fark edilir biçimde büyümesine yardımcı olur.
  5. Sadece bacaklar için değil – koltuk altı, kol, yüz ve bikini bölgesinde kullanım için farklı aksesuarları vardır.
  6. Tüyleri alırken deriyi çekmediği için hassas ciltler için harikadır.
  7. Epilasyon tüm kadınlar ve tüm cilt tipleri için uygun bir tüy alma yöntemidir.

  Braun 7561 Epilasyon Aleti Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 4 Haziran 2018 4 Haziran 2018 — 08:30

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık