Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Panaheat Isı Bandı Kullanıcı Yorumları

Panaheat Isı Bandı Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Panaheat Isı Bandı
 • Kullanım Alanları : Kas Problemlerinde
 • Ürün Yapısı : Demir tozu, aktif karbon ve su içerir
 • Ortalama Fiyat : Panaheat Isı Bandı 15 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Eczane
 • Ürün Skoru : 1302
 • Panaheat Isı Bandı Yorum Yapmak için Tıklayın

  Panaheat Isı Bandı ürünü bel sırt boyun vb bölgelerde yaşanan kas problemlerinde destekleyici ürün olarak sunulmakta. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Panaheat Isı Bandı ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Panaheat Isı Bandı Kaynak Açıklama Metni

  Panaheat Isı Bandı; İlaç İçermez, Kokusuzdur ve Kolay kullanım imkanı sağlar.

  Kuru İçeriği: Her bir kutu 2 adet tek kullanımlık Panaheat Isı Bandı içerir.

  Panaheat Isı Bandı’nın Bileşimi: Demir tozu, aktif karbon ve su içerir.

  Panaheat Isı Bandı’nın Kullanım Şekli: Isıtıcı bandı kılıfından kullanmaya hazır olduğunuzda çıkartınız. Isı bandı kılıfından çıkarıldıktan sonra birkaç dakika içerisinde ısınmaya başlar. Isı bandını sallamanız gerekmez. Isı bandını koruyucu filminden ayırarak, yapışkan kısmı temiz ve kuru cilt üzerine yerleştiriniz. Sıkıca bastırarak yapıştığından emin olunuz. 24 saatlik zaman diliminde ısı bandı aynı cilt yüzeyinde 8 saatten uzun süre bırakılmamalıdır. Ayrıca cilt yüzeyinde günde 1 ısı bandından fazla kullanılmamalıdır. Isı bandını çıkartmak için bir köşesinden tutarak yavaşça çekiniz. Isı bandı vücudun dış yüzeylerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Her bant tek kullanım içindir.

  Panaheat Isı Bandı Kullanıcı Yorumları - Diğer - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 26 Mart 2018 26 Mart 2018 — 18:23

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık