Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Veet Ağda Hassas Cilt Tüy Dökücü Krem Sprey Kullanıcı Yorumları

Veet Ağda Hassas Cilt Tüy Dökücü Krem Sprey Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Veet Ağda Hassas Cilt Tüy Dökücü Krem Sprey
 • Kullanım Alanları : Ağda Hassas Cilt Tüy Dökücü
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Veet Ağda Hassas Cilt Tüy Dökücü Krem Sprey 22 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Veet
 • Kaynak : n11
 • Ürün Skoru : 1119
 • Veet Ağda Hassas Cilt Tüy Dökücü Krem Sprey Yorum Yapmak için Tıklayın

  Veet Ağda Hassas Cilt Tüy Dökücü Krem Sprey ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde hassas ciltlere özel ağda krem sprey olarak sunulmakta. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Veet Ağda Hassas Cilt Tüy Dökücü Krem Sprey ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Veet Ağda Hassas Cilt Tüy Dökücü Krem Sprey Kaynak Açıklama Metni

  Veet Tüy Dökücü Krem Sprey, tüylerin köküne yaklaşarak kısa tüylerde bile etkili olur ve 1 haftaya kadar pürüzsüzlük sunar. Sprey yoluyla bacağınız arkası gibi erişmesi güç yerleri bile hızlı ve kolayca kapatabilirsiniz. Normal Ciltler için formülümüz yumuşatıcı özellikleriyle bilinen Lotus Sütü içerir ve Yasemin kokusu taşır. Böylece cildiniz hem pürüzsüz, hem de ipeksi yumuşaklıkta olur ve beslenir. Üstelik yeniden çıkan tüyler de daha yumuşak olur.

  İçindekiler

  Su, Üre, Potasyum Tiyoglikolat, Kalsiyum Hidroksit, Gliserin, Setearil Alkol, Bütan, Parfüm, Potasyum Hidroksit, Setearet-20, PPG-15 Stearil Eter, İzobütan, Propan, Paraffinum Liquidum, Prunus Amygdalus Dulcis (Badem) Yağı, Sodyum Glukonat, Linalol, Akrilatlar kopolimer, BHT, Propilen Glikol Dikaprilate/Dikaprat, Nelumbo Nucifera (Lotus) Çiçeği Ekstraktı, Fenoksietanol, Potasyum Sorbat, Ksantan Gam, Metilkloroisotiazolinon, Methilisotiazolinon.

  Veet Ağda Hassas Cilt Tüy Dökücü Krem Sprey Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 27 Mart 2018 27 Mart 2018 — 15:16

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık