Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Maybelline New York The Blushed Nudes Far Paleti Kullanıcı Yorumları

Maybelline New York The Blushed Nudes Far Paleti Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Maybelline New York The Blushed Nudes Far Paleti
 • Kullanım Alanları : Far Paleti
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Maybelline New York The Blushed Nudes Far Paleti 40 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Maybelline New York
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 1005
 • Maybelline New York The Blushed Nudes Far Paleti Yorum Yapmak için Tıklayın

  Maybelline New York The Blushed Nudes Far Paleti ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde makyaj ürünleri arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Maybelline New York The Blushed Nudes Far Paleti ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Maybelline New York The Blushed Nudes Far Paleti Kaynak Açıklama Metni

  Tek palette 12 özel renk. The Blushed Nudes: 12 etkileyici nude ve pembe ton içeren far paleti.

  The Blushed Nudes paletin içerisindeki birbirinden etkileyici 12 nude ve pembe ton ile sınırsız sayıda göz makyajı görünümü elde edebilirsin.

  The Blushed Nudes paletteki mat ve saten dokulu farları, paletin içerisindeki çift taraflı uygulama aplikatörü ile kolaylıkla uygulayabilirsin.

  The Blushed Nudes Far Paleti’nin içindeki 12 etkileyici nude ve pembe tonların her biri, herkese yakışacak tonlarda olması için Maybelline New York Global Makyaj Artisti Yadim tarafından özel olarak seçildi.

  Maybelline New York The Blushed Nudes Far Paleti Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 8 Kasım 2018 8 Kasım 2018 — 15:52

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık